VIGO

Informujemy, że nowa strona www.vigo.pl jest w przygotowaniu do publikacji. Prezentowana na naszej stronie www.studiosport.eu oferta odzieży sportowej VIGO stanowi oficjalną listę asortymentową producenta na sezon 2019/2020.

Najciekawsze wydarzenia sportowe minionego tygodnia #4

Z uwagi na spory ruch w naszej firmie, podsumowanie sportowego tygodnia tym razem z dwudniowym opóźnieniem.

Nie ma letniej kanikuły w sporcie. Miniony tydzień, a w szczególności weekend był bardzo emocjonujący zarówno dla kibica z naszej Wielkopolski jak i dla tego dla którego dobro polskich reprezentacji jest najważniejsze. Piłkarze poznańskiego Lecha po zwycięstwie 2:1 w Łodzi z ŁKS umocnili się na I miejscu w ekstraklasowej tabeli. Oba zespoły podzieliły się ambitną postawą pełną zarówno zaangażowania jak i umiejętności czysto piłkarskich. Lech przeważał w I połowie, a ŁKS szukał szczęścia i przewagi w drugiej części meczu. Poznańscy piłkarze liczą na to, że widownia na kolejnym domowym meczu ze Śląskiem Wrocław zostanie opanowana przez co najmniej 20 tysięcy kibiców.

Drugim po piłce nożnej najpopularniejszym polskim sportem jest siatkówka. Hala Orbita we Wrocławiu od piątku do niedzieli opanowana była przez polskich kibiców. Wszyscy włącznie z zawodniczkami czekaliśmy na rozstrzygający niedzielny mecz Polski z Serbią. Zwycięzca turnieju otrzymywał przepustkę na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Emocji w tym meczu i zmiennych nastrojów na boisku, widowni i przed telewizorami było co niemiara. Prowadzenie naszej reprezentacji 1:0 i przewaga w drugim secie dawały obiecujące perspektywy co do końcowego wyniku. Serbki, aktualnie najlepszy zespół świata, doprowadziły jednak do wyrównania wyniku po dwóch setach, a później wyszły na prowadzenie 2:1. Polskie zawodniczki nie poddały się i w drugiej części czwartego seta osiągnęły przewagę 6-punktową. Okazało się jednak, że doświadczone reprezentantki Serbii potrafiły odrobić stracone punkty i ostatecznie wygrały 3:1. Łzy polały się nie tylko na boisku wśród naszych reprezentantek ale również wśród widzów zarówno w hali jak i przed telewizorami. Przed naszą reprezentacją Mistrzostwa Europy i budowanie formy na kolejny, przedolimpijski sprawdzian na turnieju kwalifikacyjnym w styczniu 2020 roku. Trzymamy kciuki.

Polscy siatkarze podobny turniej kwalifikacyjny rozegrają w najbliższy weekend w Gdańsku. Najważniejszy będzie sobotni mecz z Francją. Ostatnim sprawdzianem przed tym turniejem był Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozegrany w Krakowie. W trzecim tegorocznym meczu z Brazylią, który był pojedynkiem decydującym o wyniku Memoriału niestety przegraliśmy 1:3 co wywołało u części kibiców lekki niepokój. W wywiadach pomeczowych zawodnicy zapewniali, że na pewno szczyt formy będzie za tydzień w Gdańsku. I z takim również naszym przekonaniem zapraszamy do kibicowania naszej reprezentacji.

W oczekiwaniu na nasze przyszłe cotygodniowe relacje z najciekawszych wydarzeń sportowych proponujemy zapoznań się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu.